KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475068
nr 1547 5068
Henry d'Anty
(1910-1998), Frankrike
Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, ej ramad, 46x55 cm, oramad
Henry d'Anty, fransk målare född i Paris 1910, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:17:26
11/6 01:44:50